Kullanıcı girişi

Yeni Çizgi Destek

Ürünlerimizle ilgili destek ihtiyacınız için aşağıdaki linklerden ilgili ürünü seçerek faydalanabilirsiniz. Destek sayfalarımız sıkça sorulan sorular ile ürünlerimizin kurulumu, bilgisayar ağlarında yapılandırılması ve kullanımı ile ilgili içeriklerden oluşmuştur. Bunun haricinde sorularınız için lütfen iletişim sayfamızı kullanarak bize ulaşınınız.

 

 

 

 

 

Müşteri Yerinde Destek

Ürünlerimizin yerinde destek hizmetleri ile ilgili servis talepleriniz için , lütfen bizimle iletişim formumuzu kullanarak temasa  geçiniz. E-Posta ve/veya telefonla bize ulaşarak servis isteğinizi belirtiniz. Servis ile ilgili ücretlendirme şehiriçi ve şehirdışı olarak farklı tarifelerden ücretlendirilmektedir. Temasa geçtiğiniz anda size istediğiniz hizmet için fiyatlandırma konusunda bilgi verilecektir.
 

Anlaşmalı Destek Hizmetleri

Yıllık düzenli olarak hizmet almak isteyen müşterilerimize yönelik olarak hazırlanmış destek paketidir. Yerinde yada telefonla ve/veya uzaktan sisteme bağlanarak sunulan bu hizmetler bir sözleşme ile tanımlanıp, fiyatlandırması kapsamına göre yapılmaktadır.