Kullanıcı girişi

Hakkımızda

Yeni Çizgi, 1995 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren, müşteri odaklı çalışmayı yenilikçi ve kalite odaklı bir anlayışla, bir deneyime dönüştürüp hizmetler ve ürünler sunmayı ilke edinmiştir.


Şirketimiz, sağlık sektöründe yapmış olduğu birçok projeyi birer başarı öyküsüne dönüştürmüştür. İlaç sektörünün yerli ve yabancı birçok kurumuyla yapmış olduğumuz sinerji projeleri ile ilkleri başarmıştır. Ürünlerimizin büyük bir kısmı doğru zamanda, doğru iş ortaklıkları ve doğru danışman kadrolarıyla çalışılarak alanında lider olmuş  veya ilk sıralara yerleşmiştir.

Yeni Çizgi, ilaç sektörüyle birlikte oluşturduğu sinerji projelerine yurt dışında da devam etmektedir. Vizyonumuza uygun bir yaklaşımla ürün ve hizmetlerimizin uluslarası arenada kullanımına yönelik çalışmalarımız hızla ilerlemektedir.

Şirketimiz, sağlık sektöründeki tüm bilgi ve tecrübe birikimini, teknolojideki gelişmelerle birleştirip diğer sektörlere yönelik hizmet ve ürünlere dönüştürerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tüm deneyimimizi, ekibimizin özgüveni ve tutkularıyla birleştirip müşterilerimizden aldığımız güçle yeni başarı öykülerine imza atarak çalışmalarımızı devam ettireceğiz.